Generalny wykonawcacompany
Domy jednorodzinneDomy jednorodzinneDomy jednorodzinneDomy jednorodzinne

Domy jednorodzinne

Przy ul. Harnasiów

Domy jednorodzinne

Przy ul. Harnasiów

Domy jednorodzinne

Przy ul. Harnasiów

Domy jednorodzinne

Przy ul. Harnasiów

Opis inwestycji

Rozpoczęliśmy sprzedaż, już teraz możesz zarezerwować wybrany dom!

 

Przy ul. Harnasiów, w zachodniej dzielnicy Gumieńce powstaje nowa inwestycja domów jednorodzinnych, w cichej i spokojnej okolicy, w bliskości szkół i przedszkoli, dostępem do komunikacji miejskiej, ze znakomitym dojazdem do centrum, w miejscu w którym odpoczniesz nie wyjeżdżając z miasta. To również idealne rozwiązanie dla młodych, aktywnych ludzi, będące kompromisem pomiędzy życiem w spokojnym miejscu a dostępem do rozrywki czy też placówek edukacyjnych.

Nasza nowa inwestycja to kameralne osiedle 27 domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej, podzielona na II etapy:
- w I etapie powstanie 15 domów
- w II etapie – 12 domów.
Osiedle jest w trakcie budowy, z planowanym terminem zakończenia I etapu w I kwartale 2020 r., wydanie w II kwartale 2020 r.

Na powierzchnię użytkową standard 132 m2 składają się dwie kondygnacje (parter i piętro). Na parterze znajdować się będzie wiatrołap, kuchnia z możliwością podłączenia kuchenki gazowej lub elektrycznej, duży salon z możliwością podłączenia instalacji kominkowej, WC oraz garaż. Na piętrze zlokalizowane będą 3 sypialnie, garderoba oraz duża łazienka. Dodatkową przestrzenią do zagospodarowania jest poddasze. Przed każdym domem znajdować się będzie miejsce postojowe, oświetlenie oraz ogródek z zielenią, a przy salonach będzie można wypić poranną kawę na tarasach. Tylne ogródki ogrodzone będą siatką.


 

Lokalizacja

Domy w zabudowie szeregowej Przy ul. Harnasiów

Lokalizacja idealna dla rodzin i osób ceniących spokój i ciszę. Gwarancja niskiej zabudowy między domami jednorodzinnymi. Szybki dojazd ulicą Europejską bez utrudnień. W bliskości inwestycji znajdują się szkoły, przedszkola oraz komunikacja miejska.

Szybki dojazd do Castoramy, Lidla, Biedronki, aptek, banków oraz mniejszych sklepików.

W bezpośrednim sąsiedztwie gabinety lekarskie i stomatologiczne, Praktyka Lekarska Amber Dent Med przy ul. Tynieckiej 28 oraz Asprod piekarnia kawiarnia cukiernia.
Lokale Użytkowe

Lokale Użytkowe

Domy w zabudowie szeregowej

Domy w zabudowie szeregowej

Zrealizowane inwestycje

Zrealizowane inwestycje